icraX.com’u Büronuza Özelleştirin-Tüm Büronuzu Yönetin

icraX.com, kullandığınız özellik ve seçenekleri istediğiniz gibi düzenleyerek, yeni seçenekler ekleyerek ya da mevcut olanları çıkartarak kendiniz için daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca icraX.com’un her alanı ve özelliğine erişebilmek için farklı yetkilendirme seçenekleri koyulmuş. İstediğiniz kullanıcılara istediğiniz yetkileri vererek hem iş/görev dağılımı yapabilir hem de kullanıcıların ilgilenmedikleri alanlarda hata yapmalarını önleyebilirsiniz.
Büronuza özel olarak tanımlayabileceğiniz özellikler:

1.      Tahsilat Dağılımı Tanımları

Kısmi tahsilat alınıp sisteme girildiği zaman, bu tahsilatın dağılım sıralaması önem taşır. Müvekkillerinizle yaptığınız anlaşmaya veya büronuza özel çalışma şeklinize göre istediğiniz kadar sayıda ve özellikte tahsilat dağılımı tanımlayabilirsiniz. Ayrıca her bir icra takibi için uygun tahsilat dağılımını seçerek, tahsilat dağılımlarını istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

ice_screenshot_20160421-121128

icrax.com tahsilat dağılımları tanımları

Tahsilat dağılımları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız..

2.      Müvekkil Ücreti Hesabı Tanımları

Her bir müvekkiliniz ile anlaşmanızda, dosya adına yapılan tahsilatların müvekkile gönderilecek bölümleri farklı olabilir. Müvekkilinizle olan hesabın doğru tutulması, yapılan tahsilatlardan müvekkile gönderilecek miktarın doğru tespit edilebilmesi için bu hesabın doğru ve eksiksiz tutulması gerekir.

icraX.com ile istediğiniz kadar sayıda ve özellikte müvekkil ücreti hesabı tanımlayabilir, her bir takibiniz için uygun olanı seçerek, hesaplarınızın tam tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Müvekkil ücreti tanımları icrax.com

Müvekkil ücreti tanımları icrax.com

Müvekkil ücreti hesabı tanımları ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız..

3.      Kullanıcı Yetki Ayarları

Her bir kullanıcının yapacağı işe ve sahip olduğu sorumluluğa göre sistemin kullanacağı alanları birbirinden farklılık gösterir. icraX.com, her bir kullanıcının yetki seviyelerini ve erişebilecekleri alanları düzenleyebilirsiniz. 39 farklı yetkiyi kullanıcılarınıza dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

Kullanıcı yetki ayarları ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız..

4.      Avukat için Özel Tanımlar

Bu sayfada programın içinde bulunan birçok seçeneğe kendi istediklerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece programın büronuza özelleşmesini sağlayarak daha kolay ve etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ekleyebileceğiniz yeni seçenek alanları:

 

  • Görüşme İzlenim Tipleri
  • Dosyanın Dâhil Olduğu Grup Tipleri
  • Dosya Kapanış Tipleri
  • Not Tipleri
  • Tahsilat Tipleri
  • Alacak Tipleri
  • Haciz Sonuçları
Müvekkil ücreti tanımları icrax.com

Müvekkil ücreti tanımları icrax.com

Avukat için özel tanımlar ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız..

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.