Büro Bilgileri

Büro Bilgileri sayfası üyeliğe sahip avukatın bürosu ile ilgili temel bilgilerin ve kullandığı paket ile ilgili bilgilerinin bulunduğu sayfadır. Bu sayfa iki sekmeden oluşur: Hukuk Bürosu Bilgileri ve Aktif Üyelik Bilgileri.

Hukuk Bürosu Bilgileri

icrax.com Hukuk Bürosu Bilgileri

icrax.com Hukuk Bürosu Bilgileri

Bu sekmede hukuk bürosu ile ilgili temel bilgiler yer alır. Bu bilgilerin tamamının doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması, programın tam kullanılabilmesi için çok önemlidir. Bu sekmede ilk üyelikte alınan ve değiştirilemeyen bilgiler mevcuttur. Bunlar Avukat adı ve soyadı, büro unvanı ve TC kimlik numarası.

Bunun yanı sıra vergi dairesi, vergi numarası, baro numarası, adres, telefon ve irtibat kurulacak kişi bilgileri bulunur. Bu bilgilerde değişiklik olması halinde bu sayfadan düzeltilebilir. Değişiklikleri yaptıktan sonra Bilgileri Güncelle düğmesine tıklanması yeterlidir.

Aktif Üyelik Bilgileri

icrax.com Aktif üyelik bilgileri

icrax.com Aktif üyelik bilgileri

Bu sekmede kullanıcının sistemde sahip olduğu kayıt ve paket bilgileri yer alır. Sisteme ilk kayıt tarihi, sahip olduğu paket adı, paket başlangıç ve bitiş tarihi ve paketinden aldığı, kullandığı ve kalan hakları yer alır. Bu sayfa düzenli kontrol edilerek ihtiyaç halinde paket güncellemeleri ve/veya ek paket satın alımları yapılmalıdır.