RAPORLAR


icrax.com, sistemde bulunan tüm bilgileri kullanarak istediğiniz özellikte limitsiz raporlama imkânı sunar. Belirlediğiniz tüm alt kırılımlardaki raporları kolayca ve istediğiniz zaman alabilirsiniz. Raporlamanın etkin olması sisteme girdiğiniz bilgilerin detayları ve güncelliği ile doğru orantılıdır.

Sistem üzerinde bulunan hazır tanımlı raporlar, rapor alma konusunda size yol gösterecektir. Rapor listesinden almak istediğiniz raporu seçtikten sonra istediğiniz kıstasları girdiğiniz takdirde raporu alabilirsiniz. Bu raporları farklı formatlarda bilgisayarına indirebilir ya da sistem üzerinden rapor sonucuna iş tanımlayabilirsiniz. Hazır raporlar ve grafik raporları ile müvekkillerinize kolayca sunum yapabilir, personel ve büro verimliliğinizi ölçebilir, büronuzun dosya, personel ve müvekkil bazında durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

icrax.com raporlar sayfası kullanıcıya özeldir. Raporlarda kendinize göre yaptığınız değişiklikler diğer kullanıcılar tarafından değiştirilemez. Her kullanıcının ayarları bir sonraki kullanıma ya da değişikliğe kadar sabit kalır.